Kim jesteśmy?

O nas

Pracując z nami, zyskujesz solidnego partnera w drodze do sukcesu.

STRONG SITES to firma specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu najróżniejszych stron internetowych, zaczynając od małych, średnich i dużych stron firmowych, przez sklepy internetowe, po skomplikowane, dedykowane systemy na zamówienie.

Wszystkie nasze projekty tworzymy w oparciu o niezawodny system CMS WordPress z którym pracujemy już od wielu wielu lat, pozostawiając za sobą mnóstwo udanych projektów z których większość rozwijamy do dzisiaj. Dzięki temu dostarczamy produkt najwyższej jakości, który z powodzeniem można w przyszłości rozwijać, w czym również jak najbardziej pomagamy.

.

Dlaczego my?

Sprawdź dlaczego właśnie nas warto wybrać.

agsdi-medal

Doświadczenie

Każdy z nas od wielu lat tworzy i rozwija strony internetowe, głównie w oparciu o WordPress, w tej dziedzinie jesteśmy profesjonalistami.

Kreatywność

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Badamy potrzeby naszych klientów i tworzymy strony spójne ze strategią danej firmy.

N

Skuteczność

Znamy najnowsze trendy zarówno z dziedziny Web Designu jak i Web Developingu dzięki czemu dostarczamy produkt najwyższej jakości.

~

Bezpieczeństwo

Każda strona jest odpowiednio zabezpieczona przed włamaniem, używamy sprawdzonych modułów z których korzystamy na co dzień.

Kompleksowa obsługa

W oparciu o Twoje potrzeby, stworzymy stronę internetową, wdrożymy ją na serwer, pomożemy także w jej aktualizacji i rozwoju.

Wsparcie techniczne

Wybierając nas, możesz na nas liczyć. Zawsze odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy w obsłudze i dalszym rozwoju.

szybka wycena

Wypełnij poniższy formularz, odpiszemy z indywidualną ofertą.

9 + 4 =